Kurucu Mesaji

“Eğitim, gönül işidir.”

Aydınlar Koleji’ne adım attığımız her an; onur, mutluluk ve kutsal bir sorumluluk duygusu hissediyoruz. Eğitim verdiğimiz çocuklarımız, geleceklerinin kurulacağı en belirleyici büyüme ve gelişme dönemindeler. Gelişimlerine bu kadar temel düzeyde dokunabilmenin, büyük bir emek ve sevgi gerektirdiğine inanıyoruz.

Bir eğitimci olarak, insani değerlerin tüm renklerinde harmanlanmış eğitimin verildiği bir kurum kurarak misyonumuzun özünde yer alan öğrenme merakını teşvik etmekten gurur duyuyoruz. Kapımızdan giren her öğrencinin, sosyal ve etik sorumluluğu gelişmiş, kendi ilgi ve yeteneklerinin farkında, üretken, özbenlik algısı yüksek ve aydınlık geleceğe her yönden hazır bireyler olarak mezun olacağı inancındayız.

Sahip olduğumuz deneyimlerle, mesleğine gönül vermiş öğretmenlerimizle, öğrencilerimiz için teşvik edici, güvenli ve saygılı öğrenme ortamları sunmaya, aynı gayret ve bağlılık ile tüm ortak hedeflerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.
Geleceğinizi, okulumuza emanet ettiğiniz için hem öğrencilerimize hem de velilerimize teşekkür eder ve sizleri de bu farkı deneyimlemek için aramıza davet ederiz. Gelin, çocuklarımızı aydınlık geleceğe birlikte ulaştıralım. Saygılarımızla Saniye AYDIN – Zihni AYDIN

E-Posta Listesi