SERVİS VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

Güvenlik herşeyden önce gelir...

Okulumuzda çok titizlikle yaklaştığımız konulardan biri de servis hizmetleridir.

Öğrencilerimizin trafik karmaşasına takılmadan derslerine vaktinde ve yol yorgunluğu yaşamadan güvenli bir şekilde ulaşmaları için gerekli bütün tedbirleri üst seviyede alarak, ulaşımlarını sağlamak için azami gayret gösteriyoruz.

Bölgemiz ve civar ilçelerimize farklı kategorilerde servis imkanlarımız ile ev – okul arası denetimli, güvenli ve rahat ulaşım sağlıyoruz. Servis araçlarımızın tümü öğrencilerimizin güvenli ve rahat edebileceği şekilde dizayn edilmiştir.

Güvenlik Hizmetleri

Okulumuz 7/24 Güvenlik Personellerimiz ile fiziki olarak kontrol altında tutulur.

Eğitim hizmetlerimizde başarıyı yakalamak kadar önem verdiğimiz bir başka hususta öğrencilerimiz güvenliği ve sağlıklı bir ortamda eğitim görmeleri. Bu konuyla ilgili olarak tüm personel ve öğretmenlerimiz titizlikle yaklaşmaktadır. Okulumuz genelinde alınan tüm güvenlik tedbirlerimiz yönetmeliklerine uygun şekilde düzenli olarak bakım ve kontrolleri yapılmaktadır. Ayrıca gerekli merci ve kurumların desteği ile okul genelinde periyodik aralıklar ile çeşitli güvenlik tatbikatları yaparak tüm öğrenci, öğretmen ve personelimizi bilinçlendirmekteyiz.Okul binamızın daha proje aşamasında eğitim kurumu olarak planlanmış ve mimar ve mühendislerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar bu amaç doğrultusunda deprem, yangın v.b. doğal afet ve kazalara karşı üst düzey ve teknolojik ekipmanlar ile güvenlik tedbirleri hassasiyetle alınmıştır.

DEPREME DAYANIKLI YAPI

Okulumuz, inşaat sektörünün köklü ve saygın firması Aydınlar İnşaat A.Ş. tarafından inşa edilmiş olup, temelinden çatısına kadar güvence altındadır. Bir başka gurur kaynağımız ise okul binamızın daha proje aşamasında eğitim kurumu olarak planlanması ve mimar ve mühendislerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar bu amaç doğrultusunda yapılmasıdır.

7/24 GÜVENLİK HİZMETİ

Okulumuz 7/24 güvenlik personellerimizce fiziki olarak kontrol altında tutulur. Ortak alanlarımızın tümü son sistem kameralarla kayıt altına alınır. Eğitim süresi boyunca okul sınırları dışına hiçbir öğrencinin çıkmasına izin verilmez. Ayrıca teneffüs, dinlenme ve oyun saatlerinde öğrencilerimiz öğretmenlerimiz tarafından sürekli gözlem altında tutulur.

YANGIN ve GAZ ALARMI

Yangın v.b. gibi tehlikelere karşı ikaz, uyarı, önleme ve söndürme kabiliyetine sahip gelişmiş Yangın Alarm Sistemimiz sürekli aktiftir ve yangın yönetmeliğine uygun şekilde düzenli olarak bakım ve kontrolleri yapılmaktadır. Ayrıca gerekli merci ve kurumların desteği ile okul genelinde çeşitli güvenlik tatbikatları yaparak tüm öğrenci, öğretmen ve personelimiz katılır.

SAĞLIK ve ÖN MÜDAHELE

Okul bünyemizde bulunan hemşiremiz ve donanımlı revirimizde ön müdahale gerektiren durumlara karşı sürekli hazır bulunmaktadır. Ayrıca rahatsızlığı sonrası ilaç tedavisine devam eden öğrencilerimiz velisinin bilgisi dahilinde hemşiremiz tarafından takip edilerek tedavilerinin aksamaması, ilaçlarının vakit ve dozajında alınması sağlanır.

Bizden Haber almak ister misiniz?

Detaylı Bilgi Alın

Detaylı bilgi almak ve bizleri daha yakından tanımak isterseniz aşağıdaki form ile aranma talebi oluşturabilirsiniz.